Na tej stronie znajdziecie informacje przydatne po ukończeniu kursu na Instruktora Nordic Walking.

Jako oficjalni instruktorzy Nordic Walking powinniście oprócz nienagannej techniki umieć efektywnie uczyć innych, znać zasady treningów, mieć dziesiątki propozycji ćwiczeń na rozgrzewkę i rozciąganie a także znać sposoby na urozmaicenie treningów. Być może macie już swój pomysł na to aby Wasze zajęcia były jedyne i niepowtarzalne. Tego życzę Wam przede wszystkim. Wszelkie propozycje poniżej służyć będą temu abyście się rozwijali, promowali i jak najwięcej udzielali się w kwestii treningów.

KIJE DLA INSTRUKTORA

Pierwsza i kluczowa sprawa na treningu to kije. Zarówno dla Was jak i uczestników.
Kije, które proponuje instruktorom to:
1. EXEL modele: Inter Nordic, Trainer lub Pro Curve Alis
2. LEKI modele: Walker Platinium, Pacemaker
3. KV+ modele:  Fun Clip, Vento Clip, Esclusive Clip
4. GABEL modele: X-2, X-3

KIJE DLA GRUP

Kije dla grup powinny przede wszystkim praktyczne i pasować dla wielu osób. Jeśli nie macie większego budżetu na sprzęt proponuje kije regulowane, modele podstawowe, ale całkiem dobrze się sprawdzające.
1. Kije EXEL Walker Evo
2. Kije NILS Extreme
3. Kije Fizan Fitness
4. GABEL Stretch
5. LEKI Spin

SZKOŁA NA FACEBOOKU

Szkoła Instruktorów Nordic Sport ma swój fanpage na Facebooku. To miejsce gdzie witamy nowych instruktorów. Możecie się tam przedstawiać, chwalić osiągnięciami, dawać i otrzymywać propozycje pracy. To miejsce do wymiany doświadczeń, pytań i wszelkich kwestii związanych z NW. Zapraszam do regularnych odwiedzin. Szkołę na FB znajdziesz TUTAJ

RABATY

Po kursie każdy instruktor uprawniony jest do 10% rabatu za zakupy pow. 300zł na sprzęt i obuwie. Rabaty nie dotyczą produktów już przecenionych. Jest możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach. Zapraszam do kontaktu i polecania usług. Po dokonaniu zakupu przez Was lub poleconych przez Was klientów na Waszym koncie będą przybywać punkty (złotówki), które możecie później wymieniać na dodatkowe rabaty (program lojalnościowy).

KURSY DOSZKALAJĄCE

Jako absolwenci Szkoły Instruktorów Nordic Sport macie możliwość ponownego (nieodpłatnego) uczestnictwa w kursie instruktora. Możecie sobie przypomnieć ćwiczenia, gry zabawy, poprawić technikę. Macie 2 lata na ponowny wzięcie udziału w kursie.

Dobrym pomysłem na doszkalanie jest kurs Instruktor Doskonały. To kurs dla absolwentów szkolenia na instruktora NW. Jeśli szukacie nowych pomysłów na treningi, nowych gier i zabaw oraz ćwiczeń to ten kurs jest właśnie dla Was! Program szkolenia i jego szczegółowy opis znajdziecie TUTAJ

WSPÓŁPRACA

Zapraszam Was do współpracy nie tylko w dziedzinie Nordic Walking, ale i kwestii eventów czy warsztatów. Jeśli specjalizujecie się w innych dyscyplinach, chcecie zaoferować swoje usługi na imprezach napiszcie do mnie! W mailu zawrzyjcie co możecie robić, czym się zajmujecie, jakie są Wasze oczekiwania, możliwości, potrzeby i inne niezbędne do współpracy szczegóły.


Polecamy w sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym

Zapraszamy na wyjazdy

Wyjedź z nami na aktywne wakacje lub weekend z Nordic Walking!

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój adres email.